Tarotové karty

Tatotové karty jsou velmi důležitou pomůckou, pokud chce člověk opravdu pohlednout za oponu, ať už sebe samotného nebo někoho, komu karty vykládá. Tarot představujevelmi silnou věšteckou i magickou pomůcku, protože skrze něj se dokážeme spojit v našim vyšším já, jen je velmi důležité karty umět používat.

Tarotové karty, jsou na rozdíl odjiných karet velmi složitou pomůckou a porozumět jim není mnohdy snadné. Někoho odradí jen poček karet v balíčku, jiného to, že se s kartami nedokáže spojit. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud vytrváte, a budete s kartami pracovat, dostane se vám velmi uspokojivých výsledků.

Co je tedy potřeba pro to, abychom mohli začít? V první řadě je to výběr správné sady karet. Výběr té správné sady ale není jen tak jednoduchý, tarot opravdu musíme vybírat srdcem, nikoliv mozek, protože právě to spojení, které má vzniknout, musí vzniknout přes něco jiného, než je rozum. Další věcí je to, že v dnešní době je nespočet tarotových sad od spousty malířů, a právě díky tomu máme i tu jediněčnou možnost mít tarot, který nám vyhovuje.

Já vám chci poskytnout na těchto stránkách informace, které by vám na vaší cestě mohly pomoci. Chci se podělit o své zkušenosti o názory na karty, výklady. Chci vám tento krásný svět přiblížit, protože pro mě tarot znamená nástroj, který používám denně, a který je, dle mého názoru, velmi mocný.

Senn Salictei

Žádné komentáře:

Okomentovat