30. prosince 2016

Výklad pro rok 2017

B

e

r

a

n

Pro Berany bude tento rok především o hledání volnosti. Volnost představuje nejen útěk od stereotypů, ale také schopnost najít si čas na odpočinek. Workoholismus nic neřeší a v tomto roce obzvlášť ne. Navíc se Berani musejí naučit ctít svobodu ostatních, vaše přehnaná péče o blízké je může někdy až dusit. Krom zmíněného se tento rok taky snažte obohatit váš život něčím novým, něčím co podpoří vaší intelektuální stránku.

B

ý

k

Býci vaše cesty jsou vedeny k jedinému cíli a to k tomu, kterému se vyhýbáte. Tento rok bude vhodný pro dořešení toho, co už tak dlouho odkládáte. Pokud vše vyřešíte, budete mnohem spokojenější. Kromě řešení důležitých situací se věnujete rozvíjení své kreativity. Inspirace je všude kolem, jen je potřeba ji pořádně uchopit a nebát se do toho jít. Vaše výmluvy jsou jen vaše a jen vy víte, kde je pravda. Zkuste si v tomto roce tolik nelhat.

B

l

í

ž

e

n

c

i

Blíženci, váš rok bude velmi klidný a pozvolný, snažte se jej tak udržet. V tomto roce pro vás není dobré podnikat nějaké velké činy, spíše se šetřete a přemýšlejte, co sami chcete. Udělali jste toho mnoho a zasloužíte si chvilku klidu. Pokud i přesto chcete něco podniknout, dělejte spíše malé věci a to, co vás baví a je pro vás nezbytné.

R

a

k

Raci by se tento rok měli učit ctít materiální hodnoty. Jelikož je pro vás emocionální život to stěžejní, zapomínáte na ostatní oblasti života. Měli byste se učit toleranci a trpělivosti a také, a to je pro vás velmi podstatné, zvládat své emoce. Jste velmi citlivými stvořeními, která ale mnohdy nevědí, že ne všichni umí otevřené a rozbouřené emoční výlevy tolerovat. Dávejte si na to pozor.

L

e

v

Pro Lvy je rok 2017 rokem snů a splněných přání. Ovšem pozor na přílišnou snivost, je potřeba si uvědomit, že létání v oblacích není to nejlepší a že držet se při zemi je také důležité. Jelikož děláte všechno naplno, snažte se najít rovnováhu mezi směním a racionálním myšlením, přinese vám to totiž dobré výsledky.

P

a

n

n

a

Panny vy máte tento rok objevovat, ale také pomáhat. Nepřihlížejte špatným činům, ale zasáhněte a řešte je. Ne jen ve vlastním životě, ale také v životě okolí. Nebojte se ozvat, jste zrozeny pro diplomatická jednání, tak se snažte tuto vlastnost v sobě probudit a využít ji. Díky tomu dokážete více, než jste si myslely a třeba najdete pravý smysl života.

V

á

h

y

Váhy, pro vás bude rok 2017 rokem nespoutané energie. To vás může vyvézt z míry, ale pokud tuto energii využijete hned na začátku, máte potenciál dokázat, cokoliv chcete. Navíc odměňujte se za své úspěchy a buďte na ně hrdí, budete se díky tomu cítit lépe. Dávejte si ale pozor, abyste nezpychly.

Š

t

í

r

Štíři by se měli naučit pracovat s tím, co mají. Tento rok pro vás nemusí být jednoduchý, ale zároveň může být až příliš hojný v určitých oblastech. Naučte se své prostředky využívat a naučte se s nimi hospodařit tak, abyste byli spokojeni.

S

t

ř

e

l

e

c

Střelci, vy máte pro rok 2017 volnou ruku, ovšem pokud jste něco v roce 2016 nedokončili, pak už se k tomu nevrátíte. Rok 2017 vám otevírá spoustu novým možností a je jen na vás co si vyberete. Vybírejte s rozvahou a neberte si toho zbytečně moc, protože pokud byste byli zahlceni, pak si nic z toho neužijete.

K

o

z

o

r

o

h

Kozorozi vaše hlavní téma pro rok 2017 je poznání sebe samotných. V tomto roce, se zaměřte na sebe, meditujte, přemýšlejte o svém životě a snažte se srovnat se vším, co vás potkalo a co vás trápí. Rok 2017 bude mít příznivou energii a rozhodně byste neměli stát na místě a čekat, že vám něco spadne to klína. Naopak vydejte se na svou cestu.

V

o

d

n

á

ř

Vodnáři, vy jste si všechno předurčili již během roku 2016. Rok 2017 bude hlavně v důsledku vašich činů a rozhodnutí. Ovšem uchopte do rukou příležitosti a snažte se z nich vytvořit něco nového, něco co vám udělá radost a bude pro vás inspirací. Nepodléhejte strachů a depresím, zkuste s nimi bojovat. Zkuste změnit věci, se kterými nejste spokojeni. A hledejte radost i v maličkostech.

R

y

b

y

Ryby, váš rok 2017 bude plný překvapení, spontánního rozhodování. Díky tomu se naučíte chovat ve stresových situacích. Pokud uchopíte otěže pevně do rukou, pak dokážete mnoho věcí řídit již od začátku. A nebojte se, na konci cesty vás čeká štěstí.

Žádné komentáře:

Okomentovat